Noriu būti kietas

Diskusijos apie asmeninį gyvenimą
Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 11 06 15:57

alus gerai :P
o va prie mazu vaiku kibt tai cia anoks ir kietumas - tik pats sau yrodai kad esi totalus luzeris, paziureciau kaip jie 'kietai' elgtusi jei juos uz pakarpos paimtu 10 metu uz juos vyresnes spintos.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 11 06 16:59

Liudnoji Avele rašė:alus gerai :P
o va prie mazu vaiku kibt tai cia anoks ir kietumas - tik pats sau yrodai kad esi totalus luzeris, paziureciau kaip jie 'kietai' elgtusi jei juos uz pakarpos paimtu 10 metu uz juos vyresnes spintos.
Tai wat būtent tą ir norėjau pasakyti, kietas šiais laikais ir ypač Lietuvoje suprantamas labai kvailai žiūrint iš normalių žmonių pusės
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 11 06 18:46

kietu atrodyti normaliu zmoniu akivaizdoje - stai kur pasiekimas tikras :)
nors aisku iskiltu simtas klausimu pvz ar normaliems zmonems reikia kad kitas atrodytu kietas? kas yra normalus zmogus ? ir tt
nu zodziu nevermind :D

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 11 06 18:48

Liudnoji Avele rašė:kietu atrodyti normaliu zmoniu akivaizdoje - stai kur pasiekimas tikras :)
nors aisku iskiltu simtas klausimu pvz ar normaliems zmonems reikia kad kitas atrodytu kietas? kas yra normalus zmogus ? ir tt
nu zodziu nevermind :D
tas kietumas sunkus dalykas, bet bent jau geriuau būtų gerąją prasme būtų kietas nei blogąją.. :) Vis dėl to manau mažiau pykčio būtų ir panašiai
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 11 06 18:55

sia vasara kogero pirmakart is tikruju buvau pavadintas 'kietu'. buvo net kazkaip keista. :)
na taip... kietas pasijusdavau dar ir tais laikais kai kompiuterinese losdavau ir kai kuriuose zaidimuose tiesiog ownindavau ir sulaukdavau tokiu reakciju kaip CHEATERIS!!! kas tikrai paglostydavo geimerio savimeile.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 11 06 19:35

Liudnoji Avele rašė:sia vasara kogero pirmakart is tikruju buvau pavadintas 'kietu'. buvo net kazkaip keista. :)
na taip... kietas pasijusdavau dar ir tais laikais kai kompiuterinese losdavau ir kai kuriuose zaidimuose tiesiog ownindavau ir sulaukdavau tokiu reakciju kaip CHEATERIS!!! kas tikrai paglostydavo geimerio savimeile.
Tai šaunu :) kad taip, o ne vadina kietą už pavogtą tel ar dar kokią nesąmonę ;)
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 11 06 20:42

Alus - Good, tik nepamoku mietu. O man i tokiu buduliu elgesi nusispjauti, daro jie ka nori man taspats...Viso pasaulio neapginsi, nors shiaip visada jai pamatau, kad tarp mazhesniu kazhkas vyksta, visada apginu skriaudzhiama zhmogu, kitaip sakant man patinka uzhstoti silpnesius, kuriems kiekviena diena mokykloje yra pragaras..

Labai tiktu pazhiureti filma Bang Bang - You're dead.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2006 11 06 20:54

oxigen rašė:"Kietas" - didelė dalis jaunimo supranta tai kaip būti forsu arba skinu, gerti rukyti, eiti muštis kas dvidešimt minučių, keiktis ir nesimokyti. O šiaip tai šitą galima interpretuoti ir kitaip. Tačiau aš manau kad nesu kietas ir nenoriu juo būti, esu savimi kur reikia ir kai reikia, o ir pastovėti už save sugebu.
cia tas pats
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
T.Beardx
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:728
Užsiregistravo:2004 06 07 16:30
Miestas:Kretinga
Susisiekti:

mmm

Standartinė T.Beardx » 2007 08 25 17:28

Kietas tas pas kuri raumenu daugiau nei smegenu :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į