Prasau pagalbos su EliteKeylogger 3.0
Tai va,prasau pagalbos is mokanciu geraj elgtis su EliteKeylogger 3.0 arba EliteKeylogger 1.0 .. wien is pradziu is kur gaut ta elite key loggeri? ar galit kas nors atsiust i e-mail? buciau lb dekingas... taj wa noreciau nuhackint RS ir L2 acc ..bukit geri padekit, is anksto dekui 
teisingai. Aš irgi to pradedu nebesuprasti, negi sunku search pasianudoti forumo ? O ir tą pačia google negi sunku ? Noriu to noriu, kad pilvą pakąsytų, noriu kad pavalgdintų... Išpindėjimas^Paulius^ rašė:Idomu kiek dar tu temu apie EliteKeylogger bus prikurta?Sitiek siame forume kalbeta
Tk netingek paieskoti.
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!
Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių



