Gotai

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 12 05 21:28

. rašė:visi sitie stereotipai ir tt turi reiksmes tik tada kai tai tampa dvasios busena.
kai kuriais atvejais ir dvasios busena ir isvaizda puikiai atitinka viena kita.
pvz. forsai.
hm... gali man paaiškinti forsų vidinę būseną nes nelabai suprantu, nors aš nesu nė prieš vienus prieš tačiau įdomu...
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 12 05 21:30

. rašė:visi sitie stereotipai ir tt turi reiksmes tik tada kai tai tampa dvasios busena.
kai kuriais atvejais ir dvasios busena ir isvaizda puikiai atitinka viena kita.
pvz. forsai.
Forsai tai yra visai kas kita, tiesiog ish lietuvos provincijos kile pacanai...

Man bent jau dauguma pazhystamu tu "banglu" tiesiog megina kazhka pavaizdoti, mazhdaug "Oi chia dabar madinga taip rengtis ir elgtis, davai bukim bangalais" :lol:

Arba tiesiog atvejis: Pazhystamas kazhkadaise buves, ishvazhiavo i kitas geografines platumas ir tapo tipishku panku, nors ankschiau apie tai pagalvoti negalejo...Tai kas chia? Ash manau bandos efektas kazhkoks :lol:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 12 05 21:33

Dar(k)Force rašė:
. rašė:visi sitie stereotipai ir tt turi reiksmes tik tada kai tai tampa dvasios busena.
kai kuriais atvejais ir dvasios busena ir isvaizda puikiai atitinka viena kita.
pvz. forsai.
Forsai tai yra visai kas kita, tiesiog ish lietuvos provincijos kile pacanai...

Man bent jau dauguma pazhystamu tu "banglu" tiesiog megina kazhka pavaizdoti, mazhdaug "Oi chia dabar madinga taip rengtis ir elgtis, davai bukim bangalais" :lol:

Arba tiesiog atvejis: Pazhystamas kazhkadaise buves, ishvazhiavo i kitas geografines platumas ir tapo tipishku panku, nors ankschiau apie tai pagalvoti negalejo...Tai kas chia? Ash manau bandos efektas kazhkoks :lol:
Man yra tekę matyti labai panašų atvejį matyti, vienas žmogus sako būsiu skinas nes jų bijo forsai :lol: nu tiesigo labai durnas ir kvailas bandos efektas kaip tu jau kad minėjai :)
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 12 05 21:39

oxigen rašė:
Dar(k)Force rašė:
. rašė:visi sitie stereotipai ir tt turi reiksmes tik tada kai tai tampa dvasios busena.
kai kuriais atvejais ir dvasios busena ir isvaizda puikiai atitinka viena kita.
pvz. forsai.
Forsai tai yra visai kas kita, tiesiog ish lietuvos provincijos kile pacanai...

Man bent jau dauguma pazhystamu tu "banglu" tiesiog megina kazhka pavaizdoti, mazhdaug "Oi chia dabar madinga taip rengtis ir elgtis, davai bukim bangalais" :lol:

Arba tiesiog atvejis: Pazhystamas kazhkadaise buves, ishvazhiavo i kitas geografines platumas ir tapo tipishku panku, nors ankschiau apie tai pagalvoti negalejo...Tai kas chia? Ash manau bandos efektas kazhkoks :lol:
Man yra tekę matyti labai panašų atvejį matyti, vienas žmogus sako būsiu skinas nes jų bijo forsai :lol: nu tiesigo labai durnas ir kvailas bandos efektas kaip tu jau kad minėjai :)
Aš būsiu mentas i visi manęs bijos :>
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 12 05 21:46

arba visi daužys ir keiks :lol: (baik mane skatinti rašyti offtopic :D )
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 12 05 21:52

oxigen rašė:
. rašė:visi sitie stereotipai ir tt turi reiksmes tik tada kai tai tampa dvasios busena.
kai kuriais atvejais ir dvasios busena ir isvaizda puikiai atitinka viena kita.
pvz. forsai.
hm... gali man paaiškinti forsų vidinę būseną nes nelabai suprantu, nors aš nesu nė prieš vienus prieš tačiau įdomu...
ko gero tiktu kiaules mindaugo pasakyti zodziai 'liau liau liau isdauziau gaidzius!'

rodos nelabai jus pagaunat mano minty...
juk APSIRENGTI kazkuom ir is tikruju BUTI kazkuom yra skirtingi dalykai.
isorines kaukes zmones moka keisti praktiskai kas minute jeigu to reikalauja situacija. aisku tai priklauso nuo zmogaus... ir kiek jis tu kaukiu turi...
na anywayz cia biski jau per toli sneku...

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė oxigen » 2006 12 06 15:23

Tą aš suprantu... Bet ta prasme sunku pasakyti forso būseną vidinę, gotas nu gerai galime pasakyt ten dar koks galima bet forso apibūdinti tai sunku kaip asmenybę... nu trumpiau sakant... baigiam
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 12 06 20:46

net neysivaizduoji kaip sunku apibudinti toky sudetinga mastyma kaip goto :)

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 12 06 20:46

Tokiu zhmoniu (Atitinkanchiu savo busena ir ishvaizda) yra 100karta mazhiau nei tu kurie net nesuvokia kas jie yra ...
Na chia nuomones visu skiriasi, tad nemanau ar verta toliau diskutuoti.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2006 12 06 21:32

Man atrodo, kad tie, kurie nesuvokia, kas jie esa - tai tie, kurie galvoja. Kurie bent bando suvokt. As pvz niekaip nepasakyciau, kas as esu, kur einu ir ko siekiu, o tai su mano isvaizda tai abejoju ar turi ka nors bendro..

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 12 06 23:53

Trolis gumis rašė:Man atrodo, kad tie, kurie nesuvokia, kas jie esa - tai tie, kurie galvoja. Kurie bent bando suvokt. As pvz niekaip nepasakyciau, kas as esu, kur einu ir ko siekiu, o tai su mano isvaizda tai abejoju ar turi ka nors bendro..
Pritariu.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Skelbti atsakymą

Grįžti į