Visi klausimai susije su Runescape ir Runescape 2

RuneScape, RuneScape 2
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#121 Standartinė misty fi » 2005 02 08 16:54

tikiu kad pas mus butu labai stipriu priesu nors kokio 120 lvl ir wilde taip kad daugiau damge padarys tam atitek jo ismesti daiktai o ismeta ten rune scimitarus ir rune plate body :lol: butu jega
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
karolix
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2005 01 15 19:22

#122 Standartinė karolix » 2005 02 16 11:26

hp skillas yra vienas is leciausiai kylanciu skillu. mano cmb yra 47 o hp 39 :lol:

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#123 Standartinė +Ameno+ » 2005 02 16 11:37

nu ir mano combatas 70 o hp 58
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
karolix
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2005 01 15 19:22

#124 Standartinė karolix » 2005 02 16 11:38

reik visu lvl po biski keltis kad noras rs nepradingtu zaist :lol:

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#125 Standartinė Darkas » 2005 03 05 12:12

Klausykit - is kur man gauti tuos itemus kad kazkoks magas wizad toweryje pagamintu man armorus - gi tos medzegos is membu servo ! Kaip jas gaut . Kiek maciau dar vieni mage armorai yra - panasus i xardaso is gothic bet melsvis - is kur juos gaut ?
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#126 Standartinė misty fi » 2005 03 05 14:30

neimanoma gaut nes mebai tas medziagas negali tradint

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#127 Standartinė Darkas » 2005 03 05 15:51

Nu i * galeciau as pasakyt - tai kam tada taip padare - kad mes free plejeriai seile warvintume ar ka ? :evil:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#128 Standartinė +Ameno+ » 2005 03 05 16:38

tikriausiai todel ir padare
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#129 Standartinė misty fi » 2005 03 06 18:48

as ir taip manau :roll:

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#130 Standartinė misty fi » 2005 03 07 10:22

kaip darytis lanka streles jau moku darytis kaip lankus darytis plz paaiskinkiite

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#131 Standartinė Xolen » 2005 03 07 12:35

Tu jau membas ar ka?
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#132 Standartinė Darkas » 2005 03 07 14:54

Kaip buti membu - ar apsimoka 5 zaliu ?
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#133 Standartinė misty fi » 2005 03 07 15:15

nu wa as jau steel streles gaminuos

Vartotojo avataras
CooLER
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:318
Užsiregistravo:2004 08 19 14:51
Miestas:SwampCamp

#134 Standartinė CooLER » 2005 03 14 03:47

hmzzz... kiek kainuoja rune pickaxe is zmogaus nupirkti??? :roll: :roll:
........I FEAR WE WILL NOT SURVIVE THEIR NEXT ASSAULT........

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#135 Standartinė +Ameno+ » 2005 03 14 16:29

apie 30k o pardeje 32k
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)