padarysiu tai - dakursiu iki 5 chapteriu (Dabar dar tik 1) ir bus kap zhaidimo 1 dalis
kaip jau ir sakiau zhadimas labiau kaip filmukas tiesiog pac plaukia (o gal chia man taip kad ash ji kuriau
Ne waw o wav.Mutant rašė:Gal kas zhino ish kur gauti waw garsu
tarkim kokio juoko arba whazup ar dar kokia nesamone ?
Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių